Telefon 518 519 254
Infolinia Płatna Infolinia: 8:00 - 18:00, 7 dni w tygodniu

Jesteśmy Niezależnymi Adwokatami

         Stworzyliśmy jedyną w Polsce Kancelarię Ekspercką, która koncentruje się na szczególnie wąskich dziedzinach prawa, zapewniając tym samym najwyższą jakość obsługi i ponadprzeciętną skuteczność. Jesteśmy grupą adwokatów pasjonujących się w rozwiązywaniu konkretnych typów spraw i stale pogłębiających swoją wiedzę w konkretnej dziedzinie. Naszym celem jest pomoc w zakresie prawa karnego, rozwodów, odszkodowań, prawa gospodarczego, kredytów frankowych i sporów cywilnych. Nie zajmujemy się tym samym prawem pracy, prawem rolnym, prawem ubezpieczeń społecznych, prawem zamówień publicznych, czy prawem inwestycji budowlanych. 

          We wszystkich obsługiwanych przez nas dziedzinach świadczymy profesjonalne usługi prawne. Poszczególnymi typami spraw zajmują się dedykowani, wyspecjalizowani adwokaci z udokumentowanym doświadczeniem. Możesz być pewny, że nie podejmujemy się spraw spoza naszych specjalizacji – chcemy pomagać w obszarze tych dziedzin prawa, na których rzeczywiście się znamy.

Wyspecjalizowani Adwokaci

  Specjalizujemy się w poniższych sprawach:
– Prawo Karne
– Rozwody
– Odszkodowania
– Prawo Gospodarcze
– Kredyty Frankowe
– Spory Cywilne

Jeśli Twój problem dotyczy jednej z powyższych kwestii, to znaczy, że jesteś w dobrym miejscu. Twoją sprawą zajmie się adwokat specjalizujący się w dziedzinie, której dotyczy Twój problem.  
Nie zwlekaj z kontaktem!

Jeśli czytasz ten tekst

           Jeśli czytasz ten tekst, zapewne Ty lub bliska Ci osoba potrzebuje profesjonalnej pomocy specjalisty. Pamiętaj, że kontakt telefoniczny z naszą kancelarią nic Cię nie kosztuje, a pozwoli nam szybciej rozpocząć prace nad Twoją sprawą. Podczas rozmowy telefonicznej udzielimy Ci wstępnych informacji o możliwych rozwiązaniach Twojego problemu. Nie czekaj – zadzwoń do nas!

Płatna pomoc prawna

Tel. 518519254

Zapraszamy do kontaktu codziennie,
w godzinach 6:00 – 20:00